Valorant: Pierwsze spojrzenie na nowego agenta

​Po serii przecieków zadebiutował cinematic z nowym bohaterem Valoranta w roli głównej. Oto pierwsze, oficjalne spojrzenie na Yoru.

O nowej postaci w Valorancie słychać już od ładnych kilku tygodni. Najpierw na jednej z map pojawiły się niebieskie ślady stóp na podłodze, które społeczność zaczęła łączyć z Yoru. Niedługo później Riot Games zdradził graczom, że nowy bohater będzie duelistą i powalczy o miejsce w profesjonalnej mecie z Phoenixem czy Raze.

Reklama

Niedawno wyciekła również lista umiejętności Yoru. Potwierdziła się niewidzialność oraz charakter postaci. Teraz na kanale YouTube Valoranta zadebiutował krótki cinematic prezentujący Yoru obok kilku popularnych agentów.

Wszystko stanie się jasne już 12 stycznia. Oficjalnie pojawi się wtedy bowiem drugi epizod Valoranta. Gracze będą mogli wrócić do grindu i przetestować wszystkie nowości, jakie tym razem przygotował dla nich Riot Games.

Kolejne tygodnie powinny również pokazać, na ile skuteczny jest Yoru i czy jest w stanie na dłużej zagościć w mecie gry.

Dowiedz się więcej na temat: Valorant

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś na świecie

Raporty specjalne

Rekomendacje