TSM przedłuża współpracę z Logitech G

​Amerykańska organizacja TeamSoloMid zdecydowała się przedłużyć swoją współpracę z Logitech G. Obie strony będą ze sobą współpracowały przez kolejne trzy lata.

Korelacja na linii organizacja - producent komputerowego sprzętu trwa już od 5 lat. Jak się okazało, podmioty w sprawie zdecydowały się na dalszą wspólną działalność. Nie zmieni się charakter porozumienia stron.

Reklama

Do zadań Logitecha należy dostarczanie odpowiednich komponentów dla zawodników esportowego klubu, natomiast TSM dalej będzie wysyłać informacje zwrotne, a także tworzyć kampanie reklamowe dla swojego sponsora.

Andy Dinh, czyli dyrektor generalny Team SoloMid zakomunikował, iż przedłużenie umowy z marką elektroniczną pomoże stronom kontynuować prowadzenie swoich długoterminowych planów. Ponadto Dinh przyznaje, że współpraca z Logitechen znacząco przyczyniła się do poprawy wydajności pracy organizacji na różnych płaszczyznach, nie tylko czysto sportowej.

Dla samej firmy produkującej sprzęt elektroniczny partnerstwo z TSM-em nie jest jedynym działaniem na esportowym rynku. Poza korelacją z amerykańskim projektem, Logitech współpracuje także m.in. z Astralis, ENCE Esports, G2 Esports, jak również i całymi rozgrywkami w postaci League of Legends European Championship.

Dowiedz się więcej na temat: Logitech G

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś na świecie

Raporty specjalne

Rekomendacje