Sigma następnym bohaterem Overwatch

​Wczoraj rozmawialiśmy o plotkach związanych z kolejną postacią w Overwatcha, a dzisiaj przyszedł czas na oficjalne potwierdzenie od Blizzarda. Oto Sigma, 31 bohater popularnego FPS-a.

Społeczność Overwatcha dostaje ostatnio coraz więcej powodów do dyskusji. Najpierw Shanghai Dragons wygrało trzeci etap Overwatch League, później zobaczyliśmy krótki teaser na Twitterze zapowiadający kolejną postać, a dzisiaj poznaliśmy już jej szczegóły.

Reklama

Może to wynikać w dużym stopniu z tego, że plotki o Sigmie krążyły już po scenie kilka ładnych dni. Głównie dzięki meksykańskiej reprezentacji Overwatch, która opublikowała na Twitterze kilka screenów z gry, w ramach świętowania zmian w grze. Nie zauważyli niestety, że na jednym z nich znajduje się postać, o której wcześniej nikt w społeczności nie słyszał.

Skoro mleko już się wylało, równie dobrze można po prostu przedstawić "ekscentrycznego astrofizyka", nad którym pracował ostatnio Blizzard. Krótki materiał opublikowany wczoraj przez @PlayOverwatch przedstawia krótką historię nowego bohatera.

Chociaż nie znamy jeszcze nic poza tłem fabularnym dla Sigmy, słowem kluczowym jest bez wątpienia "grawitacja". Astrofizyk eksperymentował z czarną dziurą i na potrzeby gry, prawdopodobnie uda mu się dokonać czegoś przełomowego.

Jak to zwykle bywa, na kolejne informacje będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Na ten moment musimy zadowolić się historią i domysłami, jakie zaczynają krążyć już po społeczności Overwatcha.

Dowiedz się więcej na temat: Overwatch

Reklama

Najlepsze tematy