Opóźniono aktualizacje Call of Duty: Warzone i Modern Warfare

Dwa tygodnie po rekordowej premierze, tryb Call of Duty: Warzone miał doczekać się wczoraj nowości, lecz aktualizacja została w ostatnim momencie bezterminowo opóźniona, tak samo jak mapa Khandor Hideout oraz tryb "6 na 6" do standardowego Call of Duty: Modern Warfare.

Już czas publikacji w nocy polskiego czasu był wyjątkowo nietypowy w historycznym kontekście. Odpowiedzialne za produkcje studio Infinity Ward nie podało jednak żadnych detali na temat tego, dlaczego zdecydowano się na nagłe opóźnienie premiery obu łatek do strzelanek.

Reklama

Warzone miało otrzymać także sporo nowych broni, w tym łamaną strzelbę 725, karabiny EBR-14 i  MK2 oraz pistolet .50 GS. Te znajdziemy na mapie Verdansk w wariantach rzadkim i zwykłym, do rywalizacji z innymi użytkownikami w tym szalenie popularnym trybie battle royale.

Dopiero co pisaliśmy o zbliżającej się premierze, następnie o 6 milionach graczy w ciągu pierwszych 24 godzin od premiery i 15 milionach graczy w ciągu czterech pierwszych dni, a szybko musieliśmy aktualizować dane, bo gra Activision bije kolejne rekordy. W poniedziałek dowiedzieliśmy się, że gra przyciągnęła przed ekrany 30 mln graczy w zaledwie 10 dni, co jest fenomenalnym osiągnięciem.

Nie da się ukryć, że duża w tym zasługa modelu free to play, jednoczesnej premiery na PC, PS4 i Xbox One oraz opcji grania między-platformowego, którą użytkownicy interesują się ostatnio coraz częściej. Nie bez znaczenia jest oczywiście także szalejąca pandemia koronawirusa.

Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Warzone

Reklama

Najlepsze tematy