"OhNej" wygrał Pizza Turniej w Re-Volt!

​Jeden z najlepszych polskich graczy Re-Volt - "OhNej" wygrał pierwszy tegoroczny Pizza Turniej w Re-Volt. Niedzielne zawody trzymały w napięciu do ostatniego wyścigu. Finał został rozegrany na ośmiu mapach.

Emocje od początku

Turniej rozpoczął się od fazy grupowej. Na tym etapie zostało rozegranych po 6 map na każdą grupę. W pierwszej rundzie poradzili sobie następujący zawodnicy: "Kazzik" (grupa A), "OhNej" (grupa B), "DeczQ" (grupa C) oraz "Roberton" z grupy D. Łącznie z każdej grupy do półfinałów awansowało po pięciu graczy. W pierwszej fazie turnieju nie było większych niespodzianek - faworyci rozgrywek bez problemu przeszli do dalszej rundy.

Reklama

Dużo więcej emocji było w półfinałach. Pierwsze starcie 1/2 finału w wyniku połączenia grup A oraz B wygrał niespodziewanie "Kazzik" przed faworytem  - "OhNejem". Na podium znalazł się jeszcze "Filip_ReVolt". Warto wspomnieć, że "Kazzika" dzielił zaledwie jeden punkt z "OhNejem" i wiele wskazywało na to, że to właśnie ci dwaj zawodnicy będą bili się o końcowy triumf.

Równie wielkie emocje były także w drugim półfinale. Tam "DeczQ" o zaledwie dwa "oczka" wyprzedził "Quarantine Guy’a", a podium uzupełnił "Ojciec". Finałowe starcie zapowiadało się zatem bardzo emocjonująco i te zapowiedzi miały swoje potwierdzenie w rzeczywistości.

Finałowe zwroty akcji

Wielki finał to starcie przede wszystkim "DeczQ" z "OhNejem". Ten pierwszy bardzo zacięcie rywalizował na odwróconej mapie Toys in the hood 1, lecz ostatecznie na końcowych metrach przegrał pojedynek. Zwyciężył jednak na Santorini oraz Toy World EX. Zwrot akcji nastąpił jednak na mapie Cliffside, gdzie "DeczQ" dojechał dopiero na dziewiątym miejscu i bardzo oddalił się od końcowego triumfu.

Przebieg ostatniej mapy wielkiego finału -  Rooftops, również nie był po myśli "DeczQ". Zajął on dopiero szóste miejsce, co wykorzystał doświadczony "OhNej" wygrywając ostatni wyścig i tym samym zapewniając sobie triumf w Pizza Turnieju. Podium uzupełnił inny z faworytów - "Kazzik". Do zwycięzcy trafił bon o wysokości 100 złotych do wykorzystania pyszne.pl. Zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca otrzymali nagrodę o połowę niższą. Gracze, którzy zajęli miejsca 4-10 mogą cieszyć się z nagrody o wysokości 30 złotych do skorzystania na tym samym portalu. 

Rozgrywki spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem ze strony fanów legendarnej gry wyścigowej i wiele wskazuje na to, że w niedalekiej przyszłości znów zostaną zorganizowane kolejne tego typu turnieje.

Dowiedz się więcej na temat: Re-Volt

Reklama

Najlepsze tematy