Dwie nowe bronie w Fortnite

​Epic Games po raz kolejny zmienia układ broni w Fortnite: Battle Royale. Tym razem twórcy jednego z najpopularniejszych battle royale’i postanowili dodać dwie nowe bronie do gry. Od teraz będzie można korzystać z nowej strzelby i pistoletów. Czy trafią one w gusta milionów graczy?

Słynące z dynamicznych zmian w swojej grze Epic Games nie rezygnuje z mieszania w dostępnym arsenale broni. Bardzo często asortyment ulega zmianie, przez co regularnie należy przyzwyczajać się do nowych styli w walce.

Reklama

To praktyka znana w zasadzie od samego początku popularności Fortnite’a, więc nie powinna nikogo dziwić. Z pewnością jednak wielu irytuje fakt, że trudno o wyrobienie sobie przyzwyczajenia i dokładnego wyszkolenia strzelania z danych broni. Właśnie dowiedzieliśmy się, że dwa nowe przedmioty zostały dodane w najnowszej aktualizacji. O jakie dokładnie bronie chodzi?

Na pozór są to niewielkie zmiany, gdyż "Epicy" dodali "zaledwie" dwie bronie. Mianowicie chodzi o strzelbę i podwójne pistolety. Może to dziwić, gdyż kilka strzelb już jest wśród asortymentu, lecz Epic Games najwyraźniej chce dać graczom jeszcze większy wybór.

Ten rodzaj broni jest bardzo często wybierany spośród fanów głównie w pojedynkach na bardzo krótki dystans. Być może strzelba dźwigniowa teraz będzie pierwszym wyborem użytkowników. Ciekawa jest sprawa podwójnych pistoletów.

Tego typu broń nie jest częstym wyborem. Pistolety uchodzą za jedne z najsłabszych przedmiotów, przez co rzadko goszczą w ekwipunkach. Dwójki skokoskał - bo tak oryginalną nazwę noszą pistolety są nieco mniej owiane tajemnicą. Strzały mają zadawać obrażenia na poziomie 43 punktów zdrowia. Nie jest to wiele. Dlatego można się spodziewać, że nie przyniosą one rewolucji w sposobie rozgrywki.

Dowiedz się więcej na temat: Fortnite

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama