Deadpool kolejną gwiazdą Fortnite’a

​Największą gwiazdą drugiego rozdziału drugiego sezonu Fortnite: Battle Royale jest Deadpool - postać znana z komiksów i produkcji Marvela. Co czeka graczy z okazji nowej współpracy Epic Games?

Kolejny superwspółpracownik Epic Games

Reklama

Studio tworzące Fortnite: Battle Royale’a - Epic Games bardzo chętnie nawiązuje współpracę z twórcami produkcji o Superbohaterach. Tak już było przed dwoma laty, gdy postać Thanosa doczekała się swojego trybu i gracze mogli walczyć o zdobycie słynnej rękawicy.

Wówczas była to akcja promocyjna przed premierą filmu Avengers: Infinity War. Rok później przy okazji ostatniej części sagi o Avengersach ponownie zawitali oni do świata Fortnite’a. Tym razem był to specjalny tryb superbohaterski.

Obie akcje okazały się bardzo dużym sukcesem. Fortnite - już wtedy bardzo popularny wśród wielu młodych graczy zyskał wiele sympatii, współpracując ze znanymi na całym świecie bohaterami Marvel Studios. Można było zakładać, że inicjatywa z dodawaniem superbohaterów do świata gry będzie kwestią czasu. Ma to miejsce niespodziewanie na początku kwietnia. O co chodzi tym razem?

Deadpool z kilofem w ręku

Po Thanosie i reszcie ferajny Avengersów czas na innego bardzo popularnego bohatera spod skrzydeł Marvel Studios - mowa o Deadpoolu. Postać, o której stworzono już dwie bardzo znane produkcje filmowe teraz pojawia się jako skórka karnetowa. Co wiemy o nowym projekcie?

Wizerunek Deadpoola można odblokować, wykonując jedno z wyzwań dla posiadaczy Karnetu Bojowego. Polega ono na oddaniu przysługi koledze, poprzez znalezienie i oddanie najemnikowi dwóch pistoletów Akimbo. Co ciekawe, strój można odblokować niezależnie od wykonywania lub jego braku poprzednich zadań Deadpoola, jakie znalazły się w grze. To jednak nie koniec gadżetów związanych z Marvelem.

W sklepie, który aktualizuje się po każdej dobie znalazł się także "Treściwy Tłuczek" Deadpoola, a także Emotki oraz lotnie sygnowane marką Marvel. Ciekawostką jest również fakt, że za zmianę wyglądu sklepu odpowiada również Deadpool. Twórcy bowiem włączyli animację, która sprawia, że superbohater wymienia witrynę sklepową na nową. Dla fanów zatem współpraca z Marvel Studios jest nielada gratką, którą można zdobyć stosunkowo niewielkim nakładem.

Na razie nie wiemy jednak czy "deadpoolowy projekt" to jedyna niespodzianka, jaką przygotowało graczom Epic Games w związku z bohaterami komiksów. Tego typu współprace są trzymane pod ścisłą tajemnicą i informacje wypływają głównie z oficjalnych źródeł.

Dowiedz się więcej na temat: Fortnite

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś na świecie

Raporty specjalne

Rekomendacje