Call of Duty Warzone: Rekord 121 zabójstw w wykonaniu czwórki graczy

​Ekipie złożonej z czterech graczy zdołało się osiągnąć imponujący rekord liczby zabójstw w jednym meczu, który docenili także autorzy battle royala.

Call of Duty: Warzone od samego początku wzbudza ogromne zainteresowanie graczy i według ostatnich danych bawiło się w nim ponad 50 milionów osób. Do tej grupy z pewnością zalicza się drużyna złożona z czwórki użytkowników, która zdołała wypracować niesamowity rekord zabójstw w meczu. Symfuhny, TylerTeePee, DougisRaw oraz HusKerrs na wirtualnym polu bitwy wyeliminowali łącznie 121 graczy, co początkowo wydawało się osiągnięciem niemożliwym do zrealizowania, a jednak.

Reklama

Co ważne rekord docenili sami deweloperzy odpowiedzialni za battle royala, którzy udostępnili go na swoim oficjalnym koncie na Twitterze i należy uznać to za formalne potwierdzenie. Patrząc na zainteresowanie grą to w przyszłości na pewno jakaś inna ekipa zdoła wypracować podobny, a być może nawet jeszcze lepszy wynik.

W pamięci wciąż pozostaje wyczyn HusKerrs, który w solowej rozgrywce zabił 37 oponentów. Oby wśród przyszłych rekordzistów nie znalazł się żaden cheater, chociaż szansa na to nie jest wielka, ponieważ Infinity Ward dość konkretnie chce rozprawić się z tą grupą. Wprowadzono np. system weryfikacji SMS-em, który irytuje wykluczonych z gry oszustów. Użytkownik Reddit o nicku Aur0n przytoczył w poście kilka tego rodzaju wiadomości i w jednej z nich oszust przyznaje wprost, iż nie będzie już mógł grać w Warzone, bowiem jego numer widnieje na zbanowanym profilu. Następny cheater przyznał, że utworzył ponad 20 kont, z czego połowę z nich zbanowano nim zdążył wejść do gry.

W pewnym stopniu rzeczone rozwiązanie utrudnia oszustom powrót do Warzone po banie, ponieważ łatwiej jest założyć kolejne konto do gry free-to-play niż wziąć inny numer telefonu. Przy okazji niedawno wspominano o możliwej przebudowie dostępnej w battle royale mapy, która ma doczekać się kilku nowych obszarów. Potwierdzają to odkrycia społeczności, twierdzącej, że udało się odkryć nieznaną część Verdańska. Oprócz tego najbliższy sezon wprowadzi nowych operatorów.

Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Warzone

Reklama

Najlepsze tematy