5-letni gracz popisuje się umiejętnościami w Call of Duty: Warzone

​Call of Duty: Warzone przyciąga uwagę tłumów graczy i do tej grupy zalicza się również pewien 5-letni użytkownik, któremu umiejętności mógłby pozazdrościć niejeden starszy gracz.

Chłopiec swoją przygodę z grami rozpoczął w wieku 3 lat, a jego zabawa ze strzelanką Infinity Ward trwa dopiero od niedawna. Ponieważ niektórzy nie wierzą, że Rogan gra, jego ojciec ustawił dodatkową kamerę, pokazującą trzymany przez 5-latka w dłoni kontroler, co jest jednoznacznym dowodem na to, że to młody gracz kieruje postacią w grze. Jego zmagania możemy oglądać na platformie Twitch.

Reklama

Co ciekawe, Rogan zyskał popularność wśród profesjonalnych zawodników, takich jak Swagg z klanu FaZe, który postanowił zmierzyć się z chłopakiem w pojedynku snajperskim 1 vs 1. Nie brak opinii, że w przyszłości 5-latek dołączy do profesjonalnej drużyny e-sportowej właśnie ze względu na swoje wysokie umiejętności. Call of Duty: Warzone od samego początku przykuwa uwagę tłumów graczy. Niestety, z racji sporego zainteresowania wśród użytkowników znajdują się także cheaterzy, z powodu których opcję cross-play wyłącza coraz więcej właścicieli konsol nieprzyzwyczajonych do gry z oszustami.

O dziwo, Activision znalazło sposób na rezygnację konsolowców ze wspólnej zabawy z kolegami z komputerów i zgodnie z dostępną informacją po dezaktywacji cross-play na PC i Xbox One produkcja nie pozwala wyszukać meczu, mimo iż według oficjalnego komunikatu Activision wszyscy gracze mają w tym zakresie wolność wyboru. Nie wiemy, czy to zwykły błąd, czy też może celowe działanie. Na PS4 zdaje się wszystko być w porządku, ponieważ Warzone wyświetla jedynie komunikat zachęcający do pozostawienia włączonej funkcji cross-play.

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl

Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Warzone

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś na świecie

Raporty specjalne

Rekomendacje