Alienware nowym partnerem Riot Games

​Wygląda na to, że Acer Predator pójdzie w odstawkę, bowiem do profesjonalnych rozgrywek League of Legends dołącza nowa marka - Alienware.

O zaangażowaniu w scenę League of Legends Alienware mogli słyszeć już jakiś czas temu fani podcastu Hotline League. Przez kilka ładnych odcinków nad programem wisiał nowy, tajemniczy sponsor.

Reklama

Prowadzący regularnie dziękowali za wsparcie i zapowiadali ambitne plany na przyszłość, ale wciąż nie padała konkretna nazwa firmy. Dopiero niedawno okazało się, że starania Travisa postanowił nagrodzić właśnie Alienware.

Wygląda na to, że jest to dla nich dopiero początek podbijania esportowej sceny League of Legends. Wczoraj Riot ogłosił swoją nową współpracę z Alienware. Po całym świecie zostaną rozrzucone Aurory R8, monitory 240Hz, a nad każdym komputerem ma czuwać SupportAssistant, program Della, którego zadaniem jest przeciwdziałanie problemom technicznym.

Reszta szczegółów jest nam na razie nieznana. Możemy się jednak spodziewać, że sprzęt Alienware podczas transmisji rozgrywek League of Legends to dopiero jedna z licznych atrakcji, jakie czekają nas w związku z podpisanym kontraktem. Odpowiedzi na te najbardziej podstawowe pytania powinniśmy poznać już 18 stycznia, kiedy to nareszcie rozpocznie się europejski LEC.

Dowiedz się więcej na temat: Alienware

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama