Znany redaktor esportowy zapowiada odejście TaZa z VP

Znany esportowy publicysta Jarosław "DeKay" Lewis opublikował na swojej stronie wiadomość o tym, że rzekomo z Virtus.pro miałby pożegnać się z Wiktorem "TaZem" Wojtasem. Jego miejsce miałby przejąć wykupiony z Teamu Kinguin Michał "MICHU" Muller.

TaZ nie od dziś uchodzi za jedno ze słabszych ogniw drużyny Virtus.pro. Bardzo często zdobywa najmniej fragów w drużynie i miewa problemy z zabiciem w pozornie łatwych sytuacjach.

Reklama

Usprawiedliwieniem na małą ilość zdobytych fragów może być jednak pozycja IGL-a, czyli prowadzącego zespół.

Jak informuje "DeKay" jednak ten powód nie jest wystarczający, by utrzymać niespełna 32-latka w składzie. Najstarszy zawodnik na świecie spośród czołówki CS:GO jest podobno na wylocie z drużyny, a jego miejsce ma zastąpić 22-letni "MICHU", grający obecnie w Team Kinguin.

Klauzula odstępnego za zawodnika "Pingwinów" wynosi ćwierć miliona euro, więc nie jest to kwota, której włodarze VP nie byliby w stanie wyłożyć. Jakie będzie zakończenie całej sprawy?

O tym przekonamy się prawdopodobnie w najbliższych tygodniach. Ostrzeżenie miał również otrzymać Filip "NEO" Kubski, który ma poprawić swój stan gry w najbliższych miesiącach. W przeciwnym razie jemu także grozi opuszczenie drużyny.

Krzysztof Chałabiś

Dowiedz się więcej na temat: virtus.pro

Reklama

Najlepsze tematy