Znany raper pierwszym ambasadorem gamingowej marki

​Post Malone dołącza do rodziny HyperX. Mamy za sobą weekend pełny emocji, związany z półfinałami Mistrzostw Świata League of Legends czy finałami Fortnite’a. Jedną z głośniejszych informacji wciąż pozostaje jednak oficjalne pojawienie się znanego rapera w świecie gier wideo.

Post Malone to jeden z popularniejszych muzyków ostatnich miesięcy. Jego kolejne hity roznoszą się echem po całym świecie, postać samego rapera najpierw wzbudzała trochę kontrowersji, ale później zmieniła się nieco, czyniąc Posty’ego sympatycznym charakterem. Teraz jednak, jako pierwszy muzyk w historii marki, raper idzie w kierunku, o którym regularnie wspominał przy okazji wielu wywiadów, stając się twarzą HyperX.

Reklama

Posty jest kolejną postacią w mainstreamie, która w ramach oderwania od codzienności, pisania kolejnych utworów, picia Bud Lighta i grania na gitarze, lubi również zasiąść za konsolą.

Niejednokrotnie udowadniał, że chociaż nie jest ekspertem, wie, co się dookoła niego dzieje. Niedawno pojawił się na transmisjach Courage’a, popularnego streamera Fortnite i Call of Duty, gdzie razem promowali premierę Black Ops 4. Sam zapowiadał również, że zobaczymy go więcej na platformie Twitch.tv, gdzie chce częściej włączać własne transmisje.

Sprawdź tekst utworu "Better Now" w serwisie Teksciory.pl

Lista ambasadorów marki HyperX rośnie w siłę. W lutym tego roku dołączył do nich Joel Embiid, profesjonalny gracz NBA dla Philadelphia 76ers, a zaledwie kilka tygodni temu, na początku października, firma postanowiła pójść w stronę piłki nożnej, przedstawiając swoim fanom piłkarza Tottenhamu, Dele Alliego.

HyperX i Post Malone mają już za sobą pierwszą imprezę. Firma, której ambasadorem jest Post sponsorowała jego niedzielne wydarzenie, Posty Fest, gdzie występował obok kilku innych, popularnych artystów.

Biorący udział w imprezie fani mieli okazję przetestować słuchawki HyperX w wyznaczonym do tego miejscu. Obok tego, HyperX ma odgrywać również główną rolę podczas transmisji Post Malone’a na Twitchu. Artysta jeszcze nie zabrał się porządnie za regularnie streamowanie, ale bez wątpienia wreszcie będzie musiało to nastąpić.

Dowiedz się więcej na temat: Fortnite

Reklama

Najlepsze tematy