Zmiany w Illuminar! reatz na ławce

​W 2020 roku skład Illuminar Gaming w Counter-Strike'a: Global Offensive przechodził już rewolucję. Teraz przed formacją jednak kolejne zmiany, gdyż na ławkę rezerwowych formacji przeniósł się Paweł "reatz" Jańczak.

Illuminar zaczęło rok w kompletnie innym składzie, niż obecnie posiada. Falstart sezonu 2020 sprawił, że formacja przeszła wielkie zmiany, a w drużynie zostali jedynie "reatz" i Paweł "innocent" Mocek. Po wielu testach i próbach w końcu wykrystalizował się skład, do którego dołączyli Janusz "Snax" Pogorzelski, Mikołaj "mouz" Karolewski oraz Arkadiusz "Vegi" Nawojski.

Reklama

Przez kilkanaście wspólnych tygodni zespół nie do końca spełnił oczekiwania fanów. Drużyna nie zrobiła zamieszania na HLTV.org, przegrywając w mniejszych turniejach większą liczbę spotkań. "IHG" nie poradziło sobie również na "polskim podwórku", odpadając w półfinale ESL Mistrzostw Polski.

W niedzielę skład Illuminar ponownie uległ zmianie. Mianowicie zawiesić swoją esportową karierę zdecydował się "reatz". Powodem odesłania samego siebie na ławkę rezerwowych jest chęć odpoczęcia od gry. Niejako mowa zatem o wypaleniu, z powodu którego niedawno czynny udział w rywalizacji przerwali czołowi gracze na świecie.

Obecnie nie wiadomo, jaki plan na decyzję Jańczaka ma organizacja. W pierwszych meczach drużynie pomaga Karol "rallen" Rodowicz. Były zawodnik m.in. Kinguin już wcześniej łączony był z organizacją, choć ostatecznie nie doszło do porozumienia i podpisania kontraktu. Być może teraz Rodowicz bardziej wkomponuje się w zespół, stając się jego pełnoprawnym członkiem.

Dowiedz się więcej na temat: illuminar gaming

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje