Zespół „Izaka” w wielkim finale ASUS ROG Challange!

Team Piotra „izaka” Skowyrskiego w wielkim stylu awansował do finału ASUS ROG Challange 2019. Polacy rozbili ukraiński Team „ceh9” 2:0. Rywalem Polaków w finale będzie drużyna „Henry’egoG”.

Polacy przystępowali do meczu w dobrych humorach. W meczu, który się odbył o godzinie 14:00 polska ekipa rozprawiła się 2:0 z północno-amerykańskim Team "fl0m". Stawką meczu przeciwko Team "ceh9" był awans do wielkiego finału.

Reklama

Już pierwsza mapa wskazywała na to, że polski zespół będzie miał łatwą przeprawę z zespołem Ukraińca "ceh9". Polacy od samego początku nie mieli sobie równych. Dominowali zdecydowanie na mapie i w rezultacie wygrali Nuke 16:4 po niezbyt emocjonującej potyczce. Była to jednak mapa wybrana przez reprezentantów naszego kraju, więc kwestia wyniku była jeszcze sprawą otwartą.

Druga odsłona miała wręcz identyczny przebieg. Znów reprezentanci Polski nie mieli sobie równych na serwerze, tym razem na mapie Overpass. Pozwolili sobie na przegranie zaledwie pięciu rund i dzięki zwycięstwu 16:5 awansowali do wielkiego finału ASUS ROG Challange 2018! W wielkim finale "izak" wraz ze swoimi kompanami zmierzą się z drużyną utworzoną przez słynnego komentatora - "Henry’egoG".

Team Izakooo - Team ceh9 2:0

Krzysztof Chałabiś

Reklama

Najlepsze tematy