Zawodnik Wolverhampton kończy ligę weekendową w Fifa 20 bez żadnej porażki

​Przerwę w sezonach piłki nożnej wielu zawodników zaczęło wykorzystywać na spędzanie czasu przed swoimi konsolami. Przy okazji dowiadujemy się również, kto swoje umiejętności z murawy potrafi przenieść na joystick. Wśród tych osób bez wątpienia znajduje się Diego Jota.

Liga weekendowa w Fifa Ultimate Team to zwieńczenie tygodnia każdego weterana popularnego symulatora EA. Po spokojnym grindzie standardowych meczów oraz Squad Battles przychodzi czas na najtrudniejszy format. Przez cały weekend do zagrania jest wyłącznie 30 gier. Im więcej zwycięstw, tym lepsze nagrody.

Reklama

Diogo Jota, 23-letni napastnik Wolverhampton Wanderers zakończył swoją ostatnią ligę weekendową wynikiem 30-0. Portugalczyk zapewnił sobie nie tylko solidną porcję cennych paczek, ale również 61 miejsce na świecie wśród graczy PlayStation 4. Wynik, o który w każdy weekend stara się większość profesjonalnych zawodników Fifa 20.

Piłkarz nie zapomniał również o podzieleniu się zwycięskim składem. Najciekawszy jest bez wątpienia fakt, że Jota nie używa w startowej 11 swojej własnej karty.

Większość profesjonalnych piłkarzy dostaje pojedynczy egzemplarz bardzo silnej karty z własnym wizerunkiem o ratingu 99. Mimo to Jota zdecydował się na ikonę Emilio Butragueño.

Dowiedz się więcej na temat: FIFA 20

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama