Youtuber wydał na skiny do Counter-Strike: Global Offensive 15 tysięcy dolarów

​Pewien youtuber i gracz CS:GO postanowił przeznaczyć na wirtualne zakupy do ulubionej gry 15 tysięcy dolarów. Wszystko po to, żeby zdobyć wymarzoną skórkę do broni.

Nie od dziś wiadomo, że za wirtualne przedmioty w grze ludzie są w stanie zapłacić wiele pieniędzy. Kolejnym tego przykładem jest youtuber i gracz Counter-Strike: Global Offensive Sparkles, który chciał dostać skina do AK-47 w wydaniu Ognistego Węża.

Reklama

Ogółem CS:GO umożliwia użytkownikom zdobycie skórek na kilka sposobów zaś Sparkles zdecydował się wykorzystać metodę wymiany. W praktyce 10 broni z jednej kolekcji można wymienić wszystkie na skórkę z tego samego pakietu.

Jest to oczywiście kosztowna oraz ryzykowna metoda zdobywania skórek w Counter-Strike, ponieważ nie ma nawet żadnej gwarancji na zdobycie skórki konkretnego, wybranego skina.

Jakby tego było mało tak pożądany przez Sparklesa Ognisty Wąż w najlepszym stanie to czerwony a w konsekwencji dość rzadki okaz, które szanse wylosowania są strasznie niskie.

Aby mieć szansę youtuber musiał kupować określone skórki z kolekcji o niewiarygodnie wysokiej wartości. Podsumowując na zabawę przeznaczył około 15 tysięcy dolarów, co dla niemałej grupy osób jest to niewyobrażalna wręcz kwota, którą przeznaczono na cyfrowe zakupy.

Z drugiej jednak strony Sparkles na YouTubie i swojej pasji zarabia pieniądze więc najpewniej nie będzie płakał z powodu przeznaczenia 56 tysięcy złotych na skórki do gry.

Finalnie po trudach udało mu się zdobyć wymarzonego skina do AK-47, chociaż gdyby zdobył go wcześniej to najpewniej uniknąłby wydawania tak dużych pieniędzy.

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl

Dowiedz się więcej na temat: Counter-Strike

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL