​x-kom Team odpadł z WINNERS League Season 1

Zakończyła się rywalizacja graczy x-kom Teamu w WINNERS League Season 1. Polska formacja odpadła w półfinale zmagań z Bpro.

Początek spotkania należał do Bułgarów, którzy poprzez udane ataki zdołali osiągnąć wysokie prowadzenie (9:1). W końcówce połowy Polacy nieco zniwelowali straty (5:10), by po zmianie stron rozpocząć marsz po wygranie mapy. Bpro nie było bowiem w stanie zatrzymać swojego przeciwnika, ostatecznie dokładając jedynie jeden punkt na swoje konto.

Na drugim pacu boju ponownie to bułgarska formacja próbowała przejąć inicjatywę, dystansując się od przeciwnika (9:3). I tym razem x-kom ruszył jednak w pogoń za przeciwnikiem, mimo przegranej pistoletówki wyraźnie zbliżając się z rezultatem (9:10). Później sytuacja na serwerze znów uległa zmianie, dlatego Emiliyan „spyleadeR” Dimitrov i spółka osiągnęli cztery punkty mapowe, wykorzystując ostatni z nich.

Podczas ostatniej odsłony pojedynku nie doszło już do wielu emocji. Bpro w pierwszej połowie wypracowało sobie wyraźną zaliczkę, zmieniając strony z wynikiem (12:3). Następnie x-kom nie był w stanie odwrócić losów pojedynku, musząc uznać wyższość rywala.

x-kom Team - Bpro 1:2 (16:11 – cache, 14:16 – overpass, 8:16 - inferno)