x-kom Team nie wystąpi na minorze

Kolejny polski zespół nieudanie zakończył zmagania w kwalifikacjach do europejskiego minora. Mowa o x-kom Team, który przegrał spotkanie z ex-Space Soldiers.

Na pierwszym placu boju tylko początek rywalizacji należał do Polaków (2:0). Szybko na serwerze zaczęła dominować jednak turecka formacja, wychodząc na prowadzenie (4:2), następnie stopniowo powiększając swoje prowadzenie (11:4). Start drugiej połowy znów należał do podopiecznych Adriana „IMD” Piepera, lecz byli gracze „SpaceS” ponownie wcześnie opanowali sytuację, pewnie obejmując prowadzenie w spotkaniu.

Po złym otwarciu placu gry (0:3), tym razem to x-kom zdołał odwrócić sytuację w walce, osiągając wynik 5:3. Od tego momentu więcej punktów na swoje konto zgarnęli Buğra „Calyx” Arkın i spółka, zmieniając stronę z nieznaczną przewagą (8:7). Zaliczka od razu została jednak zniwelowana przez polską formację, która poszła za ciosem, osiągając wyraźne prowadzenie (12:8). Tureccy gracze konsekwentnie gonili wynik, broniąc jedną rundę mapową, doprowadzając tym samym do dogrywki, by tam zamknąć spotkanie.

x-kom Team – ex-Space Soldiers 0:2 (7:16 – train, 17:19 - cache)