Wyciekł pierwszy gameplay Call of Duty 2020

​Wyczekujący oficjalnego reveala nowego Call of Duty fani dostali drobną przedpremierę. Po internecie krąży od niedawna krótki fragment pre-alphy nadchodzącego FPS-a.

Pierwszy raz w historii serii tak długo czekamy na ogłoszenie następnego Call of Duty. Dostaliśmy już potwierdzenie od Activision, że gra faktycznie wyjdzie w tym roku i pracuje nad nią Treyarch. Chociaż następna odsłona przez większość materiałów nazywana jest Black Opsem Cold War, nawet to nie jest informacja prosto ze źródła.

Reklama

Społeczność Call of Duty ożyła jednak niedawno, kiedy na social mediach pojawiły się wzmianki o 45-minutowym fragmencie rozgrywki. Z tego dłuższego materiału na Twitterze utrzymała się niestety tylko nieco ponad minuta.

Chociaż jakość pozostawia wiele do życzenia i nie ma tu za wiele strzelania, jest to najbardziej szczegółowe spojrzenie na tegoroczne Call of Duty, jakie do tej pory dostaliśmy. Nie widać żadnych wślizgów ani drzwi, a sam autor posta ocenia to na połączenie pierwszej i czwartej odsłony Black Opsa.

Jest to podobno gameplay z Pre-Alphy, więc na obiektach nie ma jeszcze ostatecznych tekstur. Pierwszej ocenie można więc poddać głównie sposób poruszania się postaci i te kilka wystrzelonych przez minutę pocisków.

Według ostatnich plotek Cold War ma przenieść nas do Wietnamu. Jeżeli okaże się to prawdą, niebieskie i czerwone ściany doczekają się solidnego redesignu przed beta testami.

Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty 2020

Reklama

Najlepsze tematy