Właściciel Team Kaliber negocjuje sprzedaż swojej drużyny w Call of Duty

​Czwórka zawodników, która tydzień temu zdobyła drugie miejsce w Call of Duty Champs, najważniejszym turnieju w roku, teraz rozstaje się z organizacją i rozchodzi w różne strony.

Kenny, Fero, Accuracy, Enable... Wygląda na to, że w przyszłym roku zobaczymy tych panów w nieco innych barwach. Jeszcze kilka dni temu rozmawialiśmy w Ostatnim Bastionie, naszym podcaście o Call of Duty, o tym, które drużyny mogą pozostać w tym samym składzie do następnego sezonu.

Reklama

Niedługo po tym, jak Kenny i Fero potwierdzili, że oficjalnie rozstali się z Team Kaliber i są na etapie poszukiwania drużyn, swoje trzy grosze do całej sprawy dorzucił właściciel organizacji, Justin ‘KOSDFF’ Chandler.

Wiemy już, że Kenny i Fero dołączyli do 100 Thieves, organizacji Nadeshota, która niedawno ogłosiła swój powrót do Call of Duty na nowy sezon w Black Ops 4. Zdobywców drugiego miejsca na tegorocznych Champsach zostało już więc tylko dwóch. Jedno jest pewne, przed nami długa i ekscytująca rostermania na miarę tej sprzed kilku miesięcy, kiedy rozpadło się OpTic Gaming.

Dowiedz się więcej na temat: Team Kaliber

Reklama

Najlepsze tematy