Ważna aktualizacja CS:GO! Poprawi wydajność procesorów?

Dzisiejszej nocy Valve wypuściło bardzo ciekawą aktualizację do CS:GO. Wpisanie jednej z komend w „opcje uruchamiania’ na Steamie ma poprawić wydajność procesorów o około 40 procent.

Wydajność jest niemałym problemem graczy CS:GO na całym świecie. Duża część społeczności skarży się, że na niektórych mapach, szczególnie tych niedawno odnowionych jak Dust2 czy Inferno są poważne spadki FPS. Tego typu utrudnienia w dużym stopniu wpływają na niski komfort rozgrywania spotkań. Przez długi okres producent gry - Valve nie robił wiele, by poprawić cokolwiek w tej kwestii.

Reklama

Do gry w nocy ze środy na czwartek trafiła aktualizacja, która ma w dużym stopniu poprawić wydajność gry. Poprzez wpisanie komendy -d3d9ex w opcje uruchamiania ma na celu usprawnić komfort rozgrywki poprzez poprawienie wydajności o aż 40 procent. Tak ważnej aktualizacji w CS:GO nie było od wielu miesięcy. Jednak na razie nie wiadomo czy w znacznym stopniu owa łatka będzie pomocna graczom. Z pewnością tego typu aktualizacja jest bardzo dobrze odbierana przez społeczność.

Krzysztof Chałabiś

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL