W weekend finały Euro 2020 w PES - bez Polski

​Pandemia koronawirusa nadal blokuje większość rozgrywek piłkarskich na świecie, a Mistrzostwa Europy zostały przełożone na przyszły rok. Pewną namiastkę tych zmagań postanowiło zaoferować Konami, które nabyło prawa do tej imprezy dla PES 2020 i najwyraźniej nie chce, by się zmarnowały.

Efektem jest nadchodzące rozszerzenie wprowadzające Euro 2020 do tej piłkarskiej produkcji, a wcześniej - już w ten weekend - zmagania w sieci z pulą nagród na poziomie 100 tysięcy euro. Zwycięzca otrzyma 40 tysięcy, lecz z całą pewnością nie będzie to Polak - brakuje naszej reprezentacji.

Reklama

Nie da się ukryć, że grupy wyglądają zgoła inaczej niż to, czego można spodziewać się w przyszłym roku. Grupa C to na przykład Czarnogóra, Chorwacja, Holandia oraz... Luksemburg. W grupie D mamy natomiast Austrię, Grecję, Francję oraz Izrael. Finały transmitowane będą w serwisie YouTube.

Wracając do wspomnianej aktualizacji, ta ukaże się 4 czerwca i odtworzy Euro 2020 już w dużo bardziej wiarygodny sposób, a więc pozwoli poprowadzić do sukcesu także Polskę. Całość dostępna będzie za darmo, obejmując 55 licencjonowanych reprezentacji i dwa kolejne stadiony.

Obiekty, o których mowa, to modele Wembley oraz areny w Saint Petersburgu. Do tego oficjalna piłka turnieju - Uniforia - oraz puchar. Łatka miała początkowo ukazać się 30 kwietnia, lecz deweloperzy z Konami muszą pracować z domów, więc datę przełożono właśnie na 4 czerwca.

Dowiedz się więcej na temat: pes

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś na świecie

Raporty specjalne

Rekomendacje