Vegi wrócił do PACT-u

​Nie tak dawno PACT pożegnał jednego zawodnika. Fani drużyny nie musieli jednak długo czekać na wypełnienie powstałej luki. Organizacja podała w poniedziałek, kto został nowym nabytkiem projektu. Wybór padł na byłego członka zespołu - Arkadiusza "Vegiego" Nawojskiego.

Po roku utrzymywania jednego zestawienia PACT zdecydował się na zmiany. Ofiarą roszad padł Krzysztof "Goofy" Górski, który bronił barw organizacji przez 16 miesięcy. W tym czasie "PACT-owicze" rzadko potrafili przebić się w międzynarodowych rozgrywkach.

Reklama

Na krajowym podwórku formacji szło zdecydowanie lepiej, lecz finalnie plany o podboju sceny zakończyły się fazą pucharową ESL Mistrzostw Polski oraz zwycięstwem ostatniego sezonu Polskiej Ligi Esportowej. Przez krótką chwilę tajemnica pozostawało, kto zasili szeregi drużyny.

Wybór ostatecznie padł na "Vegiego", wciąż uważanego za jeden z największych talentów w kraju pod względem umiejętności mechanicznych. Jego zapowiedź szykowano przez kilka dni, począwszy od liczby 635, która symbolizowała dni od rozbratu obu stron ze sobą.

Następnie światło dzienne ujrzał materiał wideo, w którym przypomniano także słowa prezesa esportowego klubu - Marcina "Padre" Kurzawskiego, związane z odejściem i możliwością ponownego przyjścia zawodnika. Dla Nawojskiego jest to niejako powrót do domu, gdyż wcześniej miał on okazję reprezentować PACT od lutego 2018 roku do kwietnia 2019 roku, osiągając z zespołem niezłe rezultaty.

Następnie zawodnik miał okazję być częścią nowego polskiego Virtus.pro, które jednak nieszczególnie udanie poradziło sobie na arenie międzynarodowej, przez co "Niedźwiedzie" powróciły nawet do polskich zmagań. Po przygodzie z rosyjską organizacją 20-latek podpisał kontrakt z Illuminar Gaming, z sięgając m.in. po mistrzostwo kraju.

Dowiedz się więcej na temat: PACT

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama