Vancouver Titans wygrywa pierwszy etap Overwatch League

​Po zaciętym spotkaniu z San Francisco Shock, Tytani kontynuują swoją dobrą passę.

Jak mówili eksperci po zakończonym wczoraj finale pierwszego etapu Overwatch League, Vancouver Titans bardzo dobrze zna już smak zwycięstwa. Jeżeli początek drugiego sezonu Ligi mielibyśmy nazwać jednym słowem, byłaby to "dominacja".

Reklama

Dominacja New York Excelsior z jednej strony, drużyny, która prezentowała świetną formę w inauguracyjnym sezonie Overwatch League. I dominacja Vancouver Titans z drugiej strony.

Chociaż Tytani na 30 rozegranych map przegrali zaledwie sześć z nich, finał nie był dla nich tak prostą przeprawą, jak mogłoby się wydawać. San Francisco Shock, z którym zmierzyli się wczoraj, niejednokrotnie pokazywało na co ich stać. W finale prowadzili w pewnym momencie 3:2.

To właśnie w takich sytuacjach najlepiej widać jednak, kto jest lepszą drużyną i kto naprawdę zasługuje na zwycięstwo. Emocjonujące 3:2 na King’s Row dla Tytanów oraz 4:3 na Rialto zamknęły finałowe spotkanie, kończąc marzenia San Francisco o zwycięstwie pierwszego etapu. Biorąc jednak pod uwagę budowę Overwatch League, drugi sezon na pewno stworzy jeszcze sporo okazji na rewanż.

Dowiedz się więcej na temat: Overwatch League

Reklama

Najlepsze tematy