Valorant dostał oficjalną datę premiery

​Okazuje się, że na otwarcie nowego FPS-a Riot Games na wszystkich użytkowników nie będziemy musieli już długo czekać. Deweloperzy zapowiedzieli właśnie oficjalną datę premiery.

Rekordy oglądalności na Twitchu, ogromne zainteresowanie miłośników współczesnych shooterów i rosnąca z dnia na dzień społeczność. Valorant sukcesem okazał się niemalże w przeciągu kilku godzin.

Reklama

Chociaż w internecie pojawiało się coraz więcej gameplayów, streamerzy zaczęli regularnie rywalizować w trybie turniejowym, a Riot wpuszczał do zamkniętej bety coraz więcej osób, w głowach wielu fanów wciąż tkwiło pytanie: "Kiedy możemy spodziewać się oficjalnej premiery?".

Riot odpowiedział w formie krótkiego materiału od deweloperów opublikowanego na social mediach gry. Valorant jako gotowy produkt zadebiutuje już 2 czerwca. Jak słusznie powiedzieli w powyższym wideo twórcy, do tej pory spodziewaliśmy się premiery gdzieś w środku lata. Najwyraźniej udało się jednak przyspieszyć nieco dopieszczanie ostatnich detali i wypuścić nowy multiplayer w najlepszym możliwym momencie.

Nie jest to również koniec niespodzianek. Wraz z premierą do Valoranta trafić ma również nowy tryb gry, agent oraz mapa. Uda się więc nie tylko dostarczyć gotowy produkt osobom, które nie miały do tej pory szczęścia z dostępem do bety, ale również urozmaicić nieco rozgrywkę tym bardziej doświadczonym graczom.

Ostatnie tygodnie zamkniętych testów najlepiej wykorzystać więc do intensywnego treningu. Pracujcie nad swoimi umiejętnościami mechanicznymi, wybierzcie maina i szykujcie się na intensywny grind, kiedy tryb turniejowy trafi do pełnej gry. Wtedy nie będzie już odwrotu.

Dowiedz się więcej na temat: Valorant

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje