Valkyrae będzie streamować ekskluzywnie dla YouTube Gaming

​Wojna platform streamingowych trwa w najlepsze. Tym razem z rąk Twitcha została wyrwana Rachel "Valkyrae" Hofsetter, jedna z pierwszych content creatorów 100 Thieves.

Na pół godziny po tym jak większości gamingowej społeczności treść nowego ogłoszenia Valkyrae ogłosił Slasher, główna bohaterka całego zamieszania postanowiła oficjalnie potwierdzić tę informację. Z dniem 14 stycznia Rachel Hofsetter ma rozpocząć swój pierwszy, ekskluzywny dla YouTube Gaming stream.

Reklama

Jak poinformował na Twitterze Rod "Slasher" Breslau, kontrakt Valkyrae nie opiewa na miliony, jakie za każdy rok inkasuje większość podpisanych ostatnio przez YouTube twórców.

Wciąż jest to bardzo ciekawy ruch, szczególnie w kontekście przyszłości 100 Thieves. Nadeshot regularnie wspominał o potencjale YouTube Gaming, większość fanów zdaje sobie również sprawę, że jest bardzo dobrym przyjacielem odpowiedzialnego za ten projekt Ryana Wyatta. Teraz organizacja byłego profesjonalnego gracza Call of Duty coraz chętniej zaczyna wiązać się z YouTube.

Pod skrzydłami 100 Thieves znajduje się jeszcze kilku bardzo obiecujących twórców. Na całej platformie Twitcha jest ich z kolei jeszcze więcej. Ostatnie miesiące jasno dają do zrozumienia, że rozpoczyna się wojna, która może trwać nawet przez kolejne lata.

Dowiedz się więcej na temat: Valkyrae

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś na świecie

Raporty specjalne

Rekomendacje