Uniwersum DC Comics wkracza do Fortnite

​Kilka dni temu informowaliśmy o współpracy Epic Games z Marvel Studios. Nie jest to jednak koniec obecności superbohaterów w świecie Fortnite’a. W styczniu na fanów DC Comics czekają nowości związane właśnie z tą wytwórnią. Co się wówczas wydarzy?

Ostatnie dni grudnia były bardzo intensywne w uniwersum Fortnite: Battle Royale. Na mapie pojawiły się między innymi trzy portale, a każdy z nich odnosił się do innych światów: The Walking Dead, Stranger Things oraz Marvel. Szczególnie współpraca z tym ostatnim podmiotem jest bardzo interesująca. Do wygrania była również emotka związana z Wakandą - czyli krainą słynnej Czarnej Pantery.

Reklama

To nie była jedyna postać ze słynnych komiksów, która pojawiła się w świecie gry. W przeszłości był to między innymi Thanos czy Kapitan Ameryka. Jak się okazuje, to nie jest jednak koniec implementacji superbohaterów do jednego z najbardziej znanych battle-royale’i na rynku. Już na początku stycznia przyszłego roku ma pojawić się Green Arrow z DC Comics - największego rywala Marvela.

Cała paczka ma być związana z postacią słynnego komiksowego łucznika. Ma ona zawierać strój znany z serialu "Arrow",  plecak Kołczan Taktyczny oraz kilof Arrow z rękawicą bokserską. Cały zestaw wygląda bardzo interesująco, szczególnie dla fanów superbohaterów. Oprócz tych prezentów będzie można otrzymać dostęp do Karnetu Bojowego piątego sezonu w rozdziale drugim oraz 1000 V-Dolców (wewnętrzna waluta).

Komplet będzie dostępny wyłącznie dla subskrybentów Fortnite’a od już 1 stycznia. Kilka tygodni temu Epic Games wprowadziła usługę, która za niecałe 48 złotych daje dostęp do różnych dodatków kosmetycznych w grze. Twórcy zapowiadają, że w przyszłości będzie jeszcze więcej interesujących gadżetów dla osób, które wykupiły abonament.

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama