Twórcy Fortnite’a zapowiedzieli nową broń

​Wiele wskazuje na to, że w jednej z najbliższych aktualizacji, w Fortnite pojawi się nowa broń. Jej nazwa brzmi groźnie, gdyż mają to być granaty zbliżeniowe. Data dodania nie jest jeszcze dokładnie znana.

Kolejna broń w Fortnite: Battle Royale nie jest naturalnie niczym dziwnym. Epic Games słynie z tego, że bardzo regularnie aktualizuje swój arsenał broni dostępnych w grze. Teraz oficjalnie zostało ogłoszone dodanie nowej broni - granatów zbliżeniowych.

Reklama

Nie wiemy dokładnie, jak broń będzie funkcjonowała. Pewne jest to, że przedmiot będzie z kategorii "ciężkich" i prawdopodobnie rzadkich do znalezienia na mapie. Wiele wskazuje na to, że za pomocą tej broni będzie można zadać rywalowi dużo obrażeń.

Największym mankamentem broni może być fakt, iż będzie ona działała wyłącznie na bliski dystans. Jak sama nazwa wskazuje, jest "zbliżeniowy", wiec może funkcjonować jak niegdyś "czepiak", który można było przykleić do postaci rywala, a ten wybuchał na nim. Podobnie może być z nową bronią w uniwersum od Epic Games.

Przedmiot ma trafić na serwery już w tym tygodniu. Nastąpi to w jednej z najbliższych aktualizacji gry, która jest odświeżana bardzo regularnie przez amerykańskich producentów. Wówczas przekonamy się również czy gracze będą zadowoleni z nowego dodatku w Fortnite.

Krzysztof Chałabiś

Dowiedz się więcej na temat: Fortnite

Reklama

Najlepsze tematy