Twórcy Call of Duty: Modern Warfare przepraszają za ogromne patche

​Wygląda na to, że deweloperzy popularnej serii w końcu zauważyli, że ich pliki aktualizacyjne zajmują zdecydowanie za dużo.

Po udostępnieniu ostatniego patcha, który ważył bagatela 94 GB, nie mieli zamiaru udawać, że nic się nie stało. W związku z tym wyjątkowo doczekaliśmy się przeprosin oraz zapowiedzi narzędzia, którego zadaniem będzie zmniejszenie rozmiaru gry na naszym dysku: - Chciałby przeprosić za wielkość pliku aktualizacji sezonu drugiego. Ciągle staramy się walczyć z rozmiarem tych plików i miejscem, jakie zajmują na dysku, w związku z czym zaczynamy wysyłanie nowych paczek assetów, żeby zmniejszyć całkowity rozmiar gry - twierdził na Twitterze Paul Haile, dyrektor studia.

Reklama

Dodaje też: - To między innymi dlatego dzisiejszy patch ważył tak dużo, ale kiedy już go pobierzecie i zainstalujecie, powinniście zobaczyć, że pomimo dodania sezonu drugiego i związanej z nim zawartości, całkowity rozmiar gry na dysku twardym nieco się zmniejszy. Co więcej, plik nie powinien się rozrastać, a my wykorzystamy tę okazję, żeby poprawić generalne zarządzanie grą i sprawić, żeby przyszłe update’y nie były tak duże, nawet wraz z rozwojem sezonu. Jestem świadomy całkowitego rozmiaru Modern Warfare i zrobimy wszystko, żeby to zminimalizować. Dzięki!

Przypominamy, że sezon 2 Call of Duty: Modern Warfare wystartował w tym tygodniu i przyniósł choćby ulubionę mapę graczy o nazwie Rust, a także kilka nowych, jak Atlas Superstore, Zhokov Boneyard i Bazaar. W najbliższych tygodniach gra doczeka się kolejnej zawartości, m.in. dwóch nowych operatorów, kolejnej mapy, więcej modów i broni. I choć nie ma jeszcze żadnych oficjalnych informacji na ten temat, to należy się w końcu spodziewać również wyczekiwanego tryby battle royale - pytanie tylko, czy już w najbliższym czasie?

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Modern Warfare

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje