Treyarch jednak nie pracuje nad Call of Duty: Ghosts 2?

​Rozpoczęliśmy już nowy rok, więc czas również rozpocząć plotki odnośniego kolejnego Call of Duty.

Zostało prawdopodobnie kilka miesięcy do oficjalnego ogłoszenia następnej odłony serii. Z ust Activision nie usłyszeliśmy oczywiście jeszcze nic, ale zazwyczaj w okolicach kwietnia pojawiają się pierwsze informacje. Do tej pory większość fanów Call of Duty spodziewała się drugiej odsłony części Ghosts. Wszystko przez tweeta Ashton Williams, Communications Managera Infinity Ward.

Reklama

Wczoraj dostaliśmy jednak nieco inną informację. Na forum ResetEra (https://www.resetera.com/threads/tease-for-the-next-cod-game-from-iw-ghosts-2-up-not-ghosts-2.90795/page-2#post-16469040) odezwał się Jason Schreier, redaktor Kotaku, z prostą wiadomością: "To nie będzie Ghosts 2". Ashton mogła po prostu nudzić się w pracy, wysyłając tweeta kilka dni temu, ale mylić może się też wspomniany Jason.

W grę wchodzi oczywiście jeszcze ten najbardziej przekonujący aktualnie scenariusz, czyli Remaster Call of Duty: Ghosts. W końcu dokładnie tak samo do premiery kolejnej odsłony serii podszedł Infinity Ward dwa lata temu, kiedy na dysku większości fanów CoD-a był nie tylko Infinite Warfare, ale również odświeżona wersja Modern Warfare. Czyżby deweloper planował tym razem przenieść nas do 2013 roku, gdzie triumfy święcił Vector? 

Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Ghosts 2

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL