​Toyota Master: Kinguin słabsze od 5POWER

Zawodnicy Kinguin utrudnili sobie drogę w grupie B Toyoty Master Bankgog. Polacy przegrali bowiem z 5POWER.

Spotkanie od początku nie szło po myśli Polaków, gdyż azjatycka drużyna stawiała duży opór, dzięki czemu zdołała ona wygrać połowę wynikiem 8:7. Po zmianie stron mistrzowie Polski mieli problem z powstrzymywaniem ataków przeciwnika, dlatego przegrali oni pierwszą mapę.

Rywalizacja przeniosła się na dust2, gdzie nadal to chińsko-mongolska mieszanka wiodła prym. Dopiero od stanu 2:8 Wiktor „TaZ” Wojtas i spółka przejęli inicjatywę, skracając dystans do oponenta (7:8). W drugiej połowie 5POWER powróciło do seryjnego zdobywania „oczek”, doprowadzając do punktów mapowych (15:8), wykorzystując czwartą szansę na wygranie meczu.

Kinguin – 5POWER 0:2 (11:16 – train, 11:16 - dust2)