Teamfight Tactics: Set 4.5 wprowadzi zmiany do Kultystów

​Podczas swojego ostatniego streamu Mortdog zapowiedział kolejne planowane zmiany będące częścią Setu 4.5 w Teamfight Tactics.

Do premiery Setu 4.5 zostały już tylko nieco ponad dwa tygodnie. Deweloperzy pewnie kończą już prace nad aktualizacją i szykują się do jej debiutu. W międzyczasie niektórzy z nich zdradzają kolejne jej szczegóły swojej społeczności.

Reklama

Mortdog powiedział krótko: "Kurtyści zmienią się w Secie 4.5". Nie nazwał tego bezpośrednio buffem lub nerfem. Jest to po prostu odpowiedź na niski priorytet dziewięciu kultystów w mecie oraz wiele tanich jednostek wewnątrz jednego traitu.

Kultyści przez ostatnie miesiące mieli swoje dobre momenty. Na początku była to bardzo dobra kompozycja we wcześniejszych fazach gry. Trzech i sześciu kultystów potrafiło odwracać losy pojedynków i zapewniać komfort winstreaków. Z czasem trait ten mocno stracił na swojej sile i niemalże całkowicie poszedł w odstawkę.

W aktualizacji 4.5 Evelynn i Jhin opuszczą Teamfight Tactics. Wcześniej dowiedzieliśmy się już, że w ich miejsce na pewno wskoczy Sivir. Według ostatnich przecieków dołączy do niej Vladimir. Nie jest to koniec zmian, jak zapowiedział podczas swojego streama Mortdog. Trzech i sześciu kultystów będzie można zdobyć nieco łatwiej, a pełny stół dziewięciu jednostek tego traitu powinien być dużo silniejszy.

Dowiedz się więcej na temat: Teamfight Tactics

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL