Team Liquid szuka nowego trenera. Tactical głównym ADC

​Transfer Doublelifta do TSM na dobre rozpoczął offseason. Chociaż ze względu na odwołane MSI 2020 nie potrwa on zbyt długo, wciąż powinniśmy doczekać się kilku ciekawych zmian. Jedną z pierwszych drużyn odkrywających swoje karty przed fanami jest Team Liquid.

Zaczynając od najważniejszego, tego co jest najszybciej widoczne dla większości widzów, Liquid musiało zapełnić jakoś lukę po odejściu Doublelifta.

Reklama

W tej kwestii spełniły się oczekiwania wielu fanów organizacji. Po swoim udanym debiucie podczas wiosennego splitu LCS miejsce podstawowego ADC Teamu Liquid zajmie Tactical.

Ponadto organizacja zdecydowała się na przesunięcie głównego trenera Caina na pozycję trenera strategicznego. W rezultacie drużyna szuka nowej osoby na tę odpowiedzialną pozycję, który odpowiadać będzie za cały coaching staff. Chociaż trwają już negocjacje i Liquid zdaje się mieć już na celowniku konkretną osobę, nie są jeszcze w stanie ujawnić jego nazwiska.

W powyższej aktualizacji Steve Arhancet, Co-CEO Team Liquid, krótko przechodzi przez wszystkie decyzje podjęte ostatnio przez organizację.

Wydaje się nastawiony pozytywnie do nadchodzących zmian, zapewnia o wyjątkowej synergii pomiędzy botlanem drużyny i cieszy się na rozwój Tacticala w przyszłości.

Dowiedz się więcej na temat: League of Legends

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś na świecie

Raporty specjalne

Rekomendacje