Styczeń miesiącem zmian w Fortnite

​Bez obaw, nie chodzi o wprowadzenie nowego miecza albo buffowanie samolotów. Tym razem zmian doczeka się tryb turniejowy.

Konkretniej, chodzi o narzędzie, dzięki któremu jeszcze niedawno Epic Games organizowało jeden z większych turniejów sceny Fortnite’a, Winter Royale. Rozgrywki opierały się wtedy wyłącznie o wbudowany w grę turniejowy tryb obserwatora.

Reklama

Wygląda na to, że przeprowadzony turniej zmotywował Epic do pracy nad usprawnieniem funkcjonalności tego trybu, bowiem w styczniu mamy doczekać się nowej jego wersji, pełnej możliwości, jakich do tej pory nie mieliśmy okazji uświadczyć. 

Nowe informacje pojawiły się we wtorek na oficjalnym subreddicie Fortnite: Battleroyale. Jeden z pracowników Epic Games poinformował fanów, że zbliżają się zmiany systemu turniejowego. Organizowane za pomocą nowego narzędzia turnieje mają wprowadzić odrobinę świeżości, wprowadzić nowe opcje i urozmaicić wydarzenia na esportowej scenie.

Wprowadzenie nowego systemu turniejowego jest również powodem, dla którego Epic nie zapowiedziało jeszcze żadnych oficjalnych wydarzeń ze swojej strony. Wiele osób regularnie pyta o kolejne turnieje i wygląda na to, że nadchodzące zmiany są odpowiedzą na wasze wątpliwości.

Dowiedz się więcej na temat: Fortnite

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama