Stompy dołącza do Team Vitality

​Sekcja Fortnite’a Teamu Vitality postanowiła wreszcie przełamać swoją tendencję podpisywania Francuzów. Do organizacji dołączył niedawno Klaus "Stompy" Konstanzer, jeden z najbardziej utalentowanych europejskich zawodników.

Jako przedstawiciel absolutnej czołówki międzynarodowego Fortnite’a Stompy pokazał się już na samym początku istnienia sceny. Solidny występ na Fortnite World Cup, zwycięstwo w finałach FNCS: Season X i czwarte miejsce podczas ostatniego turnieju duo w ramach drugiego sezonu to tylko kilka osiągnięć, które czynią go bardzo wartościowym dodatkiem do francuskiej organizacji.

Reklama

Stompy dołącza również do Vitality na kilka dni przed rozpoczęciem FNCS Solo Invitational. Już 9 maja zadebiutuje kolejny organizowany przez Epic turniej. W puli nagród znalazły się aż dwa miliony dolarów. Event został zorganizowany w ramach urozmaicenia profesjonalnej sceny w ostatnich tygodniach sezonu.

Klaus Konstanzer pozostaje w głowach wielu europejskich fanów jednym z faworytów do namieszania w stawce swojego regionu. Jest to jeden z tych utalentowanych graczy, którego nie można lekceważyć aż do samego końca. Biorąc również pod uwagę fakt, że w składzie Vitality wciąż znajdują się Nikof i Airwaks, przy odrobinie szczęścia organizacja może liczyć nie tylko na kwalifikację do wielkich finałów Invitationala, ale również na solidne występy swoich podopiecznych.

Dowiedz się więcej na temat: team vitality

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama