StarSeries S6: ENCE z awansem do finału

Poznaliśmy pierwszego finalistę StarSeries i-League Season 6. Do bezpośredniego pojedynku o zwycięstwo w zmaganiach awansowało ENCE Esports.

W ramach 1/2 finału fińska formacja mierzyła się z OpTic Gaming, które mimo przegranej pistoletówki udanie rozpoczęło pierwszą mapę (3:1). ENCE od czasu do czasu odbijało bombsite'y, lecz wciąż to Duńczycy znajdowali się na prowadzeniu (9:4). Aleksi „allu” Jalli i spółka zakończyli pierwszą połowę zdobyciem dwóch rund z rzędu, by po zmianie stron kompletnie zdominować wydarzenia na serwerze. „OG” było bezradne w roli antyterrorystów, co sprawiło, że Duńczycy przegrali mapę.

Na drugim placu boju Finowie szybko przejęli inicjatywę, od trzeciej rundy włącznie zdobywając osiem punktów z rzędu  (9:1). Podopieczni Caspra „ruggaha” Due nie mogli znaleźć sposobu na oponenta, a taki stan rzeczy odzwierciedlał wynik (3:12). W drugiej połowie emocji również było jak na lekarstwo. ENCE spokojnie bowiem doprowadziło mecz do końca, będąc o krok od zdobycia trofeum.

ENCE Esports – OpTic Gaming 2:0 (16:10 – mirage, 16:7 - cache)

Reklama

Patryk Głowacki

Dowiedz się więcej na temat: ence esports | starseries i-league season 6 | OpTic Gaming | allu

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje