SLAVGENT poszerza współpracę z firmą odzieżową

​Polska organizacja esportowa SLAVGENT pochwaliła się w poniedziałek rozszerzeniem partnerstwa z firmą odzieżową Testrees Esport Clothing. Jest to bardzo istotne działanie, gdyż powoduje wręcz fuzję podmiotów, a jej jednym ze skutków jest nowa nazwa - Testrees SLAVGENT.

Kilka tygodni temu SLAVGENT zaprezentowało drużynę w Rainbow Six: Siege. Od tego momentu o organizacji zrobiło się znów głośno. Jednak nowa dywizja, to nie była ostatnia kwestia, jaką włodarze ogłosili.

Reklama

W poniedziałkowe popołudnie zakomunikowano, że SLAVGENT porozumiało się z Testrees Esport Clothing, firmą produkująca odzież esportową i nie tylko.

Jak zapowiada organizacja w najbliższym czasie czeka ją rebranding, który już miał miejsce w dużej części. Na ten moment zmiany doczekała się nazwa, która od teraz składa się z dwóch członów - Testrees SLAVGENT. Zapytaliśmy CEO organizacji Krystiana Sidorowicza o genezę współpracy z Testrees Esport Clothing:

Jak na razie nie znamy szczegółów wzorów ubrań, które powstaną przy współpracy obu podmiotów. Mają być one ujawnione w najbliższych dniach.

Fani Rainbow Six jednak już wkrótce będą mogli przeżywać esportowe emocje, gdyż od dziś startują regionalne rozgrywki ligowe Rainbow Six Esports, które potrwają do 27 maja. Europejska część ruszy 20 maja.

Dowiedz się więcej na temat: Rainbow Six Siege

Reklama

Najlepsze tematy