Skuteczna broń powróci do Fortnite?

​Karabin automatyczny z lunetą został całkiem niedawno usunięty z serwerów Fortnite: Battle Royale. Nie była to najbardziej popularna broń w grze, lecz jej posiadacz niejednokrotnie mógł z niej zrobić bardzo dobry użytek. Dla jej fanów mamy dobrą informację - istnieje szansa przywrócenia tego przedmiotu.

Epic Games wykonuje bardzo dużo roszad wśród dodawanych i zabieranych z serwerów przedmiotów. Jest to bardzo charakterystyczne dla Fortnite’a, nie można się przyzwyczaić do jednego zestawu broni, gdyż ulubiony przedmiot może za chwilę zniknąć z serwerów na dłużej lub krócej. Tak dużej rotacji wśród wyposażenia gracza trudno szukać w innych tytułach growych.

Reklama

Niedawno amerykańskie studio zdecydowało się na usunięcie karabinu automatycznego z lunetą. Nie była to wprawdzie najpopularniejsza wśród graczy rzecz do likwidacji przeciwnika, lecz automatyczny karabin z lunetą pozwalał niekiedy dosięgnąć rywala oddalonego o wiele metrów, gdy zawodnik atakujący nie posiadał klasycznego karabinu snajperskiego.

Dlatego też usunięcie tej broni spowodowało duże zaniepokojenie wśród graczy. Okazuje się jednak, że rozstanie nie musi być wcale takie długie. Jak donoszą fani na znanym portalu Reddit, broń miała przejść delikatny lifting. Twórcy mieli poprawić tekstury broni.

Wszystkie te działania wskazują na to, że przedmiot może zostać przywrócony na serwery poprzez którąś z nadchodzących aktualizacji. Na razie nie wiadomo, czy wprowadzenie ponowne karabinu do gry to kwestia dni czy tygodni. Epic Games do tej pory nie zabrał głosu w tej sprawie. Takie przecieki jednak bardzo często się sprawdzały, więc jest duża szansa, że broń wróci niebawem na serwery Fortnite: Battle Royale.

Dowiedz się więcej na temat: Fortnite

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś na świecie

Raporty specjalne

Rekomendacje