Shroud do wprowadzenia solo w Apex Legends podchodzi bardzo sceptycznie

Ogłoszenie Limited Time Mode’u w postaci trybu solo w Apex Legends błyskawicznie rozeszło się po sieci. Teraz, w oczekiwaniu na premierę, gracze zastanawiają się, czy faktycznie okaże się to dużym sukcesem.

Były profesjonalny gracz Counter Strike’a zdaje się podzielać większość obaw, jakie chodzą po głowie społeczności Apex Legends. Zapytany podczas wczorajszej transmisji o balans postaci w trybie solo, powtórzyl argument, który często słychać wśród fanów gry.

Reklama

https://clips.twitch.tv/ImpartialAbstemiousStingrayCmonBruh

"Wydaje mi się, że LTM wyjdzie na dwa tygodnie, ludzie spróbują nowego trybu, znienawidzą go, później Respawn zdecyduje się go wyrzucić i więcej do tego nie wracać" - powiedział Shroud, odpowiadając na jednego ze swoich widzów.

Jak słusznie później zauważył, wszystko wydaje się zależeć od balansu postaci, który prawdopodobnie nie nastąpi. Gdyby Respawn faktycznie chciało wprowadzić do gry tryb solo z prawdziwego zdarzenia, musieliby zdecydować się na zmianę niemalże wszystkich bohaterów. Zaprojektowane teraz z myślą o kooperacji postaci zwyczajnie nie nadają się do solo.

Bardzo możliwe, że nadchodzący LTM będzie funkcjonował jako chodzący przykład na to, że Apex nie powinien wędrować ścieżką innych tytułów battle royale. Respawn prawdopodobnie zdaje sobie z tego sprawę i chce udowodnić to swojej społeczności.

W praktyce tryb solo będzie dostępny od wtorku, 13 sierpnia. Pojawi się on w formie LTM, Limited Time Mode’u, czyli trybu dostępnego wyłącznie przez wyznaczony okres czasu.

Dowiedz się więcej na temat: Apex Legends

Reklama

Najlepsze tematy