Sezony w Modern Warfare i CoD: Mobile opóźnione

​Activision jest kolejną firmą, która w związku z aktualnymi wydarzeniami w Stanach Zjednoczonych zdecydowała się na odłożenie w czasie planowanych w swoich grach aktualizacji.

Trwające w Stanach Zjednoczonych protesty oraz panujące w całym kraju nastroje według wydawców nie są odpowiednim momentem, żeby promować długo wyczekiwany przez społeczności content. Niedawno swój reveal gier na PlayStation 5 odwołało Sony, a teraz na podobny krok zdecydowało się Activision.

Reklama

W krótkim oświadczeniu opublikowanym na social mediach Call of Duty twórcy zapowiedzieli, że sezon 4 w Modern Warfare oraz sezon 7 w wersji mobilnej gry zostaną rozpoczęte nieco później.

Nie dostaliśmy jeszcze żadnej konkretnej daty. Prawdopodobnie premiera sezonów nastąpi wtedy, kiedy sytuacja w Stanach Zjednoczonych nieco się uspokoi. Przesunięcie sezonu Modern Warfare to dosyć odważna decyzja ze strony Activision.

Razem z zapowiadaną od dłuższego czasu aktualizacją gra prawdopodobnie dostałaby nowe mapy, operatora oraz battle pass. Czwarty sezon miał zacząć się już 3 czerwca, ale w takiej sytuacji prawdopodobnie jeszcze chwilę na niego poczekamy.

Dowiedz się więcej na temat: CoD: Modern Warfare

Reklama

Najlepsze tematy