ScreaM dołączy do Teamu Liquid

​Wiele wskazuje na to, że Team Liquid zainwestuje w pozyskanie drużyny VALORANTA. W drużynie organizacji ma pojawić się postać dobrze znana z kariery w Counter-Strike'u: Global Offensive - Adil "ScreaM" Benrlitom.

Scena VALORANT powoli się rozwija. Aktualnie gra wciąż jest jeszcze bardzo młoda i dopiero od niedawna można grać rankedy. Mimo tego kolejne organizacje kontraktują już formację w "strzelankę" od Riotu, starając się wyprzedzić swoją konkurencję.

Reklama

Do stawki dołączy za chwilę Team Liquid. Organizacja posiadająca czołowe formacje w CS:GO i Docie 2 chce teraz mocno zaznaczyć się również w nowej grze. Z tego powodu organizacja zamierza zakontraktować większość składu "fish123", który dotychczasowo dał się poznać jako czołowy w Europie.

W zespole zostanie wprowadzona jednak zmiana, gdyż jeden z graczy, Ardis "ardiis" Svarenieks, dołączył do G2 Esports, stając się zespołowym kolegą m.in. Patryka "Patitka" Fabrowskiego oraz Oscara "mixwella" Cañellasa. Z tego powodu Liquid musi znaleźć nową osobę do formacji.

Wybór ma paść na "ScreaMa". Belg przez wiele lat uważany był za czołowego zawodnika CS:GO. Na taką opinię wpływał aim, jakim gracz wielokrotnie popisywał się nawet podczas oficjalnych meczów. Od dłuższego czasu 26-latek jest już daleko od najważniejszych rozgrywek, grając dla mniejszych organizacji. Od niemalże roku zawodnik pozostaje natomiast nieaktywny.

Ewentualny transfer niejako potwierdził sam zainteresowany. Byłby to zatem kolejny znany gracz, który zdecydował się na zmianę profesji.

Dowiedz się więcej na temat: Team Liquid

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje