Samsung Morning Stars wygrywa trzeci sezon Masters League

​Polscy miłośnicy Rainbow Six Siege nie mieli ostatnio chwili wytchnienia. W ten weekend odbyły się finały trzeciego sezonu Masters League. Z Warszawy bogatsi o 10 tysięcy złotych wyjechali zawodnicy Samsung Morning Stars.

Niecały tydzień temu polska scena R6 zawrzała, kiedy Szymon "Saves" Kamieniak, razem z Na’Vi, zwyciężył finały 10 sezonu Pro League. Kilka powodów do ekscytacji znalazło się również w ostatni weekend. W Warszawie mieliśmy bowiem okazję oglądać cztery najlepsze drużyny polskiego Rainbow Sixa.

Reklama

Samusng Morning Stars, polsko-włoski skład, który triumfował we wczorajszych finałach, do Warszawy jechał z kilkoma przesiadkami. Zanim w ogóle trafili do TOP4, musieli przejść otwarte kwalifikacje. W fazie grupowej też nie zaprezentowali się jak zwycięzcy trzeciego sezonu, do finału trafiając dzięki lepszemu stosunkowi rund wygranych do przegranych.

Kiedy przyszedł jednak czas na wielkie finały w Warszawie, nie mieli sobie równych. Najpierw do drabinki przegranych zrzucili Pride, później Invictę Gaming, po dłuższym, trzymapowym spotkaniu. Gdy kilka godzin później spotkali się po raz kolejny, spotkanie nie trwało już tak długo. Ostateczne wyniki finałów trzeciego sezonu Masters League prezentują się następująco:

  • Samsung Morning Stars (10 000 zł)
  • Invicta Gaming (5 000 zł)
  • SLAVGENT (3 000 zł)
  • Pride (2 000 zł)


Dowiedz się więcej na temat: Rainbow Six Siege

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś na świecie

Raporty specjalne

Rekomendacje