Rush i GorillA wracają do Korei?

​Najwyraźniej przygoda dwóch legendarnych graczy na Zachodzie powoli dobiega końca.

Przejście obu graczy do zachodnich scen League of Legends było jednym z najciekawszych wydarzeń ostatnich lat. Zanim oba regiony zdążyły awansować do finału tegorocznego MSI, wielu fanów było podekscytowanych kolejnymi Koreańczykami próbującymi swoich sił na naszym gruncie.

Reklama

Szybko okazało się jednak, że Rush i GorillA nie przyjechali na Zachód zdominować nowe regiony. Echo Fox zmaga się ze sporymi problemami, nawet teraz znajdując się na samym dole tabeli, a Misfits, chociaż wyglądało groźnie na samym początku LEC, od tego momentu wygląda już coraz gorzej.

Pod tym kątem nie jest więc wielkim zaskoczeniem informacja, która krąży od wczoraj po społeczności League of Legends. Na swoim streamie Rush, w odpowiedzi na pytanie Jensena, powiedział, że wraca do Korei już w tę niedzielę. Po chwili ciszy, powiedział również: "Wydaje mi się, że wracam razem z GorillĄ".

Zaraz potem nastąpiło kilka niezręcznych dowcipów i próba wycofania się z tego, co przed chwilą padło z jego ust. Chociaż obaj zawodnicy próbowali obrócić całą sytuację w żart, plotka może okazać się prawdą.

Gdyby faktycznie Koreańczycy mieli wrócić z powrotem na Wschód, pojawia się kilka ciekawych scenariuszy. Przede wszystkim, która koreańska organizacja zdecyduje się podpisać obu zawodników i co stanie się dalej z Echo Fox i Misfits.

Dowiedz się więcej na temat: League of Legends

Reklama

Najlepsze tematy