Rozpada się najpopularniejsza polska drużyna League of Legends

​Zamykamy kolejną kartę w historii polskiej sceny League of Legends. Wczoraj Illuminar Gaming ogłosiło, że kończy się ich przygoda z aktualnym składem.

Rozpoczynające się dzisiaj o godzinie 17:00 finały Ultraligi przejdą do historii nie tylko ze względu na wagę wydarzenia. Zapiszą się w pamięci fanów League of Legends również jako ostatni turniej składu Illuminar Gaming, który od sierpnia 2017 roku dominował naszą scenę i nieustannie udowadniał, że jest najlepszą drużyną na polskim podwórku.

Reklama

Za wspólne chwile dziękuje trener, smucą się zawodnicy, a fani wyczekując ich ostatniego występu pod szyldem Illuminar, zastanawiają się pewnie, co dalej wydarzy się z tą piątką. Na takie informacje będziemy pewnie jednak musieli trochę zaczekać.

Na razie dobiega końca debiut Ultraligi. Finały potrwają od piątku do niedzieli i wyłonią najlepszą drużynę inauguracyjnego sezonu. Wczoraj dowiedzieliśmy się również, że akademia Rogue dołączy do rozgrywek w przyszłym roku, co tylko bardziej powinno zachęcać Polaków do dalszej rywalizacji. Na ten moment pozostaje nam jedynie uzbroić się w cierpliwość, rozsiąść się przed telewizorami i obserwować, czy Illuminar zakończy swoją dominację jeszcze jednym tytułem. 

Dowiedz się więcej na temat: League of Legends

Reklama

Najlepsze tematy