Razer partnerem Gamescomu w Azji

​Razer po raz kolejny rozszerzył swoją działalność, jeśli chodzi o współpracę w branży gier. Mianowicie firma będzie działać wraz z organizatorami przyszłorocznego Gamescomu w Singapurze.

Gamescom to jedne z najsłynniejszych targów gier na świecie. Nieprzerwanie od 2009 roku impreza odbywa się w Kolonii, a odpowiedzialna za nią jest firma Koelnmesse. W przyszłym roku firma zdecydowała się jednak rozszerzyć swoja działalność, organizując event również w Azji, a konkretnie Singapurze. Impreza odbędzie się w dniach 15-18 października przyszłego roku.

Reklama

Azjatycka część Gamescomu to pierwsza inicjatywa firmy zajmującej się targami, by wyjść ze swoim produktem poza Kolonię. Nie oznacza to jednak, że w "mekce esportu" nie odbędzie się kolejny event. Impreza w Singapurze ma bowiem charakter wydarzenia satelitarnego.

Przy całym wydarzeniu nie dziwi fakt, że do współpracy dołączył Razer. Jedna z głównych firm branży elektronicznej całkiem niedawno podjęła inne działania w Singapurze, dotując tamtejszy esport na prawie sześć milionów funtów. Takie działania związane są mocno z tym, iż szefem marki jest Singapurczyk - Min-Liang Tan.

Współpraca Razera i Koelnmesse została skomentowana przez dwie strony. Zdaniem przedstawicieli obu struktur korelacja dodatkowo poprawi wrażenia fanów. Przede wszystkim najwięcej może zyskać jednak cały region, gdyż takie wydarzenie ma szansę stać się impulsem dla poprawienia działania środowisk gamingowych i esportowych.

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś na świecie

Raporty specjalne

Rekomendacje