Ranking HLTV: znaczny spadek FaZe Clanu

​Aktualnie w CS:GO mamy dość niemrawy okres, jeśli chodzi o rozgrywanie turniejów. Tak naprawdę jedynie Flashpoint oraz ESL Pro League są rozgrywkami, które mogą zmieniać pozycje drużyn. Kto awansował, kto stracił miejsca w prestiżowym zestawieniu portalu hltv.org? O tym przeczytacie w poniższym tekście.

Niespodziewanie w czołowej dziesiątce doszło do kilku roszad. O jedną pozycję awansowały ekipy Evil Geniuses, 100 Thieves oraz Team Vitality. Formacje po publikacji notowania zajmują teraz kolejno miejsca od siódmego do dziewiątego. Polepszenie miejsc nastąpiło kosztem FaZe Clanu, który stracił aż trzy "oczka" i aktualnie okupuje jedenaste miejsce. W niższych partiach doszło do jeszcze większej liczby zmian.

Reklama

W drugiej dziesiątce na pochwały zasługuje OG, które reprezentuje Mateusz "Mantuu" Wilczewski. Międzynarodowa ekipa poprawiła się o cztery miejsca i teraz może się cieszyć z piętnastej lokaty.

Swoich miejsc nie utrzymały między innymi Gen.G (-1, 16. miejsce), GODSENT (-1, 17. miejsce) czy znane wszystkim polskim kibicom Virtus.pro, które przeżywa coraz głębszy kryzys w nowym składzie (-2, 20. miejsce).

O liderach wspominamy na końcu tekstu, gdyż w pierwszej trójce nie doszło do żadnych zmian. Od zakończenia IEM w Katowicach liderem nieprzerwanie jest Natus Vincere, które wyprzedza Astralis, a podium zamyka G2 Esports. Tuż za podium plasuje się mousesports, które do "pudła" traci 52 punkty.

Krajowy ranking na czołowych pozycjach również jest bez zmian. AGO liderem przed Illuminar oraz AVEZ. Nieco niżej doszło do jednej roszady - PACT awansował na czwarte miejsce kosztem Pompy Team. Kolejne notowanie już za niespełna tydzień.

Dowiedz się więcej na temat: Counter-Strike

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama