Ranking HLTV: Awans Illuminar Gaming

​Najnowsze notowanie trzydziestu najlepszych drużyn CS:GO na świecie według rankingu portalu HLTV.org nie przyniosło żadnych kluczowych zmian. Dla kibiców z naszego kraju jest jednak pozytywna informacja.

W czołowej dziesiątce doszło do zaledwie jednej roszady. Natus Vincere wymieniło się pozycjami z FaZe Clanem. Rosyjski zespół awansował na ósme miejsce, zaś Clan spadł na dziewiąte. Poza tym w tej części rankingu nie doszło do większej liczby zmian. Zdecydowanie bardziej interesująco jest w trzeciej dziesiątce.

Reklama

MAD Lions poprawiło się o dwa miejsca i już plasują się na 19. lokacie. Dokonali tego kosztem CR4ZY oraz North. Swoje pozycje poprawiły również takie drużyny jak TYLOO (+1, 22. miejsce) czy Team Spirit (+1, 24. miejsce). Z najnowszego zestawienia HLTV.org mogą cieszyć się natomiast kibice z naszego kraju.

Byłe Virtus.pro jest aktualnie w rozsypce. "MICHU" zdecydował się na kontynuowanie kariery w innym składzie, podobny ruch prawdopodobnie wykona Michał "Snatchie" Rudzki. W zespole prawdopodobnie zostanie trzech zawodników z ostatniego składu Virtus.pro - "Vegi", "snax" oraz "phr". Pozwala to zachować miejsce w rankingu HLTV.

Mimo, że byłe "Niedźwiedzie" nie rozgrywały ostatnio wielu spotkań, utrzymały swoje 27. Miejsce w rankingu. Jest to nie lada zaskoczenie, gdyż można było się spodziewać spadku poza pierwszą trzydziestkę. Cieszy również postawa Illuminar Gaming. Drużyna "Innocenta" zanotowała awans o jedno miejsce i aktualnie plasuje się na 29. miejscu. Kolejne notowanie nastąpi w przyszły poniedziałek.

Dowiedz się więcej na temat: HLTV

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama