Quantum Bellator Fire legendami! Rosjanie lepsi od Mousesports

Do wielkiej sensacji doszło w fazie grupowej ELEAGUE Major Boston 2018. Rosyjska drużyna Quantum Bellator Fire wywalczyła awans do fazy play-off, zapewniając sobie status "Legend" na przyszłego Majora. Stało się to dzięki wygranej 16:14 z Mousesports.

Pierwsza faza spotkania nie wskazywała na to, by Rosjanie mogli powalczyć o triumf w spotkaniu na Trainie przeciwko "Myszkom". Świetnie dysponowani "oskar" oraz "ropz" co chwilę punktowali graczy z Rosji. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Mousesports aż 13:2.

Reklama

Druga połowa była jednak magicznym powrotem Quantum Bellator Fire. Ekipa z Europy Wschodniej najpierw wygrała rundę pistoletową, a następnie pięć kolejnych rund. Wtedy ekipa "oskara" zdobyła punkt meczowy i wiele wskazywało na to, że chwilę później przypieczętują triumf.

Tak się jednak nie stało. Nastąpiła kolejna seria aż dziewięciu rund wygranych z rzędu i to Quantum Bellator Fire mogło się cieszyć z awansu do fazy play-off ELEAGUE Major Boston 2018. Jest to zdecydowanie największy sukces rosyjskiej ekipy w dotychczasowej jej historii.

Krzysztof Chałabiś

Dowiedz się więcej na temat: mousesports | Quantum Bellator Fire

Reklama

Najlepsze tematy