PUBG: Sezon 9 - nadchodzi nowa mapa i solo tryb rankingowy

​Dobra wiadomość dla fanów PlayerUnknown’s Battlegrounds. Jeden z najpopularniejszych battle royale’ów na rynku razem z dziewiątym sezonem doczeka się kilku bardzo ciekawych zmian.

Podstawowe zasady rządzące większością sezonów pozostają takie same. Debiut dziewiątego sezonu, który na PC pojawi się 21 października, a na konsolach osiem dni później, oznacza więc nowy Survivor Pass. Wszyscy weterani PUBG zyskają dodatkową motywację do gry i tonę skinów do zdobycia.

Reklama

Nie oznacza to jednak, że jest to jedyna zmiana, jakiej doczekamy się w przyszłym tygodniu. Aktualizacja wprowadzi bowiem również Paramo, pierwszą dynamiczną mapę w historii PUBG. Na osadzoną blisko aktywnego wulkanu lokację gracze trafią za pomocą helikoptera, które będą potem latać nad mapą i zrzucać przydatne podczas rywalizacji przedmioty.

Ponadto, mapa będzie zmieniać się z każdym kolejnym razem, kiedy ją odwiedzicie, co powinno znacząco wpłynąć na różnorodność rozgrywki. Razem z aktualizacją 9.1 zadebiutuje również nowy tryb rankingowy dla graczy samotnie podbijających serwery battle royale.

Fani rozgrywki solo mogą szykować się już na podbijanie rankingowej drabinki. Twórcy zapowiedzieli jedynie, że kiedy sezon oficjalnie się rozpocznie, zostaną wprowadzone jeszcze drobne zmiany w zasadach trybu.

Dowiedz się więcej na temat: PUBG

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje