PUBG Esports podzieli się zyskami z nadchodzącej ligi

​Wygląda na to, że wejście w profesjonalną scenę PlayerUnknown’s Battlegrounds będzie teraz jeszcze łatwiejsze, niż wydawało nam się na początku.

Kluczową w przedstawionym przez PUBG Corp systemie podziału dochodów jest liczba "25". Właśnie taki procent ze sprzedaży najczęściej wędruje bowiem do organizacji.

Reklama

Na ten moment PUBG Corp przedstawił dwie formy wspierania drużyn biorących udział w ich rozgrywkach. Przede wszystkim, 25 procent ze sprzedaży cyfrowych przedmiotów związanych z National PUBG League i PUBG European League powędruje do uczestników.

Ponadto PUBG Corp planuje również stworzenie ekskluzywnego dla PUBG Global Championship przedmiotu. Ta sama część zysków ze sprzedaży tej cyfrowej zawartości również wesprze organizacje, które zdecydowały się na udział w rozgrywkach.

Organizatorzy zapewniają, że nie jest to koniec tego typu inicjatyw. Pule nagród mają być podobne do tych, jakie widzimy na innych turniejach, a kolejne okazje do wsparcia organizacji będą pojawiały się w przyszłości.

Na ten moment czekamy również na oficjalną datę rozpoczęcia rozgrywek. Ostatnio dochodzą do nas głównie informacje o liczbie zbanowanych graczy oraz kolejnych oszustwach podczas kwalifikacji. Miejmy nadzieję, że kiedy PUBG Corp wreszcie upora się z tymi mniej uczciwymi uczestnikami, liga wreszcie ujrzy światło dzienne.

Dowiedz się więcej na temat: PUBG Esports

Reklama

Najlepsze tematy